Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Rozpis soutěže
Základní část
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Daniela Kučerová
Post
Mateřský klub
SK UP HSC Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
11
Počet branek
0
Starty
LOLK mladší žačky - skupina II.
02.06. [OI025]
UP HSC Olomouc - Žeravice B
16 : 7
0 branek
18.05. [OI020]
Kunovice - UP HSC Olomouc
33 : 2
0 branek
12.05. [OI017]
UP HSC Olomouc - Zlín "B"
7 : 24
0 branek
05.05. [OI015]
UP HSC Olomouc - V. Bystřice
6 : 13
0 branek
21.04. [OI009]
UP Olomouc "B" - UP HSC Olomouc
7 : 9
0 branek
14.04. [OI005]
UP HSC Olomouc - Kunovice
6 : 24
0 branek
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
21.10. [OE015]
UP HSC Olomouc - Zora Olomouc
13 : 18
0 branek
14.10. [OE010]
UP Olomouc "B" - UP HSC Olomouc
12 : 23
0 branek
06.10. [OE009]
Žeravice - UP HSC Olomouc
23 : 6
0 branek
15.09. [OE030]
Zora Olomouc - UP HSC Olomouc
19 : 5
0 branek
09.09. [OE025]
UP HSC Olomouc - UP Olomouc "B"
16 : 9
0 branek
Předchozí kola
podzim - odvety - 8. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - Litovel
32 : 29
video
online
Velká Bystřice B - Šumperk
21 : 16
video
online
Horka nad Moravou - Uničov
22 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
STM Olomouc
10
9
0
1
315 : 214
18
2
Litovel
10
8
0
2
259 : 197
16
3
Uničov
10
6
0
4
215 : 197
12
4
Velká Bystřice B
10
5
0
5
218 : 224
10
5
Šumperk
10
2
0
8
182 : 221
4
6
Horka nad Moravou
10
0
0
10
167 : 303
0
Tabulka střelců
David Číhal
Tatran Litovel
117
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
92
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice B
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice B
20
David Číhal
Tatran Litovel
7
Libor Vykydal
Sokol Horka nad Moravou
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
12
Jakub Škůrek
TJ Šumperk
10
Tomáš Kršek
Házená Uničov
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.