Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Rozpis soutěže
základní část
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Adam Šincl
Post
Mateřský klub
Házená Uničov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
14
Starty
LOLK starší žáci - skupina I.
08.06. [OF028]
Uničov - Sokol HC Přerov
20 : 20
1 branek
01.06. [OF025]
Litovel - Uničov
24 : 21
0 branek
25.05. [OF022]
Uničov - STM Olomouc
15 : 30
1 branek
18.05. [OF019]
Sokol II.Prostějov - Uničov
22 : 21
2 branek
11.05. [OF016]
Uničov - V. Bystřice
9 : 31
2 branek
05.05. [OF013]
Sokol HC Přerov - Uničov
25 : 17
2 branek
27.04. [OF010]
Uničov - Litovel
17 : 32
0 branek
20.04. [OF007]
STM Olomouc - Uničov
26 : 18
0 branek
13.04. [OF004]
Uničov - Sokol II.Prostějov
18 : 22
1 branek
06.04. [OF001]
V. Bystřice - Uničov
37 : 23
2 branek
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
11.11. [OB023]
Horka nad Moravou - Uničov
22 : 30
0 branek
04.11. [OB020]
Uničov - Velká Bystřice B
22 : 14
0 branek
28.10. [OB018]
Šumperk - Uničov
13 : 17
0 branek
20.10. [OB013]
Uničov - STM Olomouc
26 : 16
0 branek
13.10. [OB012]
Litovel - Uničov
24 : 19
1 branek
06.10. [OB008]
Uničov - Horka nad Moravou
28 : 12
2 branek
29.09. [OB005]
Velká Bystřice B - Uničov
29 : 18
0 branek
16.09. [OB028]
STM Olomouc - Uničov
30 : 19
0 branek
08.09. [OB027]
Uničov - Litovel
17 : 19
0 branek
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Kostelec B - Droždín
23 : 32
video
online
Přerov "B" - Uničov B
26 : 20
video
online
Žeravice - SK Velká Bystřice B
23 : 25
video
online
Dřevohostice - Senice
21 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
12
3
1
414 : 333
27
2
Dřevohostice
16
10
1
5
377 : 357
21
3
SK Velká Bystřice B
16
9
3
4
435 : 402
21
4
Přerov "B"
16
9
1
6
397 : 396
19
5
Senice
16
6
2
8
415 : 428
14
6
Uničov B
16
6
1
9
380 : 381
13
7
Tatran Litovel B
16
5
3
8
444 : 459
13
8
Žeravice
16
5
0
11
376 : 410
10
9
Kostelec B
16
2
2
12
410 : 482
6
Tabulka střelců
Jiří Husička
Senice n.H.
154
Miroslav Vaverka
SK Droždín
106
Petr Šťastný
SK Žeravice
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
25
Petr Šťastný
SK Žeravice
25
Jan Frieb
Házená Uničov B
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Soukup
SK Droždín
30
Martin Schweitzer
SK Velká Bystřice B
28
Radek Navrátil
Sokol Kostelec n.H. B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.