Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Tomáš Hochvald
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
38
Starty
2.liga mužů JM
18.05. [AE130]
Kostelec n.H. - Maloměřice
28 : 23
1 branek
21.04. [AE104]
Kostelec n.H. - SK Kuřim
26 : 26
0 branek
13.04. [AE102]
V. Meziříčí - Kostelec n.H.
25 : 20
1 branek
06.04. [AE069]
H.Brod - Kostelec n.H.
26 : 25
0 branek
23.03. [AE091]
Ivančice - Kostelec n.H.
33 : 17
1 branek
17.03. [AE090]
Kostelec n.H. - Prostějov
28 : 28
0 branek
10.03. [AE080]
Hustopeče - Kostelec n.H.
27 : 21
2 branek
02.03. [AE077]
Kostelec n.H. - Telnice
23 : 21
0 branek
09.12. [AE064]
Maloměřice - Kostelec n.H.
36 : 27
0 branek
24.11. [AE051]
Brno B - Kostelec n.H.
25 : 24
0 branek
10.11. [AE038]
SK Kuřim - Kostelec n.H.
34 : 21
4 branek
28.10. [AE036]
Kostelec n.H. - V. Meziříčí
21 : 20
0 branek
21.10. [AE025]
Kostelec n.H. - Ivančice
32 : 28
0 branek
13.10. [AE024]
Prostějov - Kostelec n.H.
25 : 31
0 branek
06.10. [AE014]
Kostelec n.H. - Hustopeče
23 : 26
0 branek
30.09. [AE011]
Telnice - Kostelec n.H.
32 : 19
1 branek
22.09. [AE003]
Kostelec n.H. - H.Brod
25 : 25
1 branek
Liga Olomouckého kraje - muži
01.06. [OA088]
Kostelec B - Droždín
23 : 32
8 branek
26.05. [OA084]
SK Velká Bystřice B - Kostelec B
37 : 19
2 branek
18.05. [OA077]
Kostelec B - Uničov B
16 : 27
2 branek
11.05. [OA075]
Žeravice - Kostelec B
24 : 27
2 branek
05.05. [OA066]
Přerov "B" - Kostelec B
29 : 25
0 branek
27.04. [OA065]
Kostelec B - Tatran Litovel B
29 : 29
1 branek
21.04. [OA057]
Dřevohostice - Kostelec B
33 : 23
5 branek
13.04. [OA054]
Kostelec B - Senice
32 : 30
2 branek
04.11. [OA032]
Uničov B - Kostelec B
26 : 22
2 branek
28.10. [OA030]
Kostelec B - Žeravice
28 : 30
2 branek
21.10. [OA021]
Kostelec B - Přerov "B"
26 : 34
0 branek
13.10. [OA020]
Tatran Litovel B - Kostelec B
36 : 36
0 branek
06.10. [OA012]
Kostelec B - Dřevohostice
19 : 23
0 branek
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Uničov - Sokol HC Přerov
20 : 20
video
online
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
35 : 22
video
online
V. Bystřice - Litovel
29 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
335 : 198
20
2
STM Olomouc
10
8
0
2
285 : 247
16
3
Litovel
10
5
0
5
250 : 228
10
4
Sokol HC Přerov
10
3
1
6
201 : 253
7
5
Sokol II.Prostějov
10
3
0
7
216 : 271
6
6
Uničov
10
0
1
9
179 : 269
1
Tabulka střelců
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
92
David Číhal
Tatran Litovel
83
Jan Čekel
Házená Uničov
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Fiala
Sokol II.Prostějov
17
Jan Čekel
Házená Uničov
12
Tomáš Kršek
Tatran Litovel
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Strapek
Házená Uničov
22
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
22
Jaromír Horký
Sokol HC Přerov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.