Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Rozpis soutěže
Základní část
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Jan Grepl
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
39
Počet branek
38
Starty
2.liga mužů JM
18.05. [AE130]
Kostelec n.H. - Maloměřice
28 : 23
0 branek
12.05. [AE124]
Bohunice - Kostelec n.H.
27 : 16
1 branek
04.05. [AE117]
Kostelec n.H. - Brno B
36 : 29
3 branek
28.04. [AE113]
Sokolnice - Kostelec n.H.
24 : 28
0 branek
21.04. [AE104]
Kostelec n.H. - SK Kuřim
26 : 26
0 branek
13.04. [AE102]
V. Meziříčí - Kostelec n.H.
25 : 20
0 branek
06.04. [AE069]
H.Brod - Kostelec n.H.
26 : 25
0 branek
17.03. [AE090]
Kostelec n.H. - Prostějov
28 : 28
0 branek
10.03. [AE080]
Hustopeče - Kostelec n.H.
27 : 21
0 branek
02.03. [AE077]
Kostelec n.H. - Telnice
23 : 21
1 branek
09.12. [AE064]
Maloměřice - Kostelec n.H.
36 : 27
0 branek
01.12. [AE058]
Kostelec n.H. - Bohunice
25 : 31
0 branek
24.11. [AE051]
Brno B - Kostelec n.H.
25 : 24
3 branek
17.11. [AE047]
Kostelec n.H. - Sokolnice
23 : 15
1 branek
10.11. [AE038]
SK Kuřim - Kostelec n.H.
34 : 21
0 branek
28.10. [AE036]
Kostelec n.H. - V. Meziříčí
21 : 20
0 branek
21.10. [AE025]
Kostelec n.H. - Ivančice
32 : 28
1 branek
13.10. [AE024]
Prostějov - Kostelec n.H.
25 : 31
0 branek
06.10. [AE014]
Kostelec n.H. - Hustopeče
23 : 26
1 branek
30.09. [AE011]
Telnice - Kostelec n.H.
32 : 19
0 branek
22.09. [AE003]
Kostelec n.H. - H.Brod
25 : 25
1 branek
Český pohár mužů
16.09. [AN040]
Kostelec n.H. - V. Bystřice
20 : 29
1 branek
01.09. [AN016]
Žeravice - Kostelec n.H.
23 : 27
3 branek
Liga Olomouckého kraje - muži
01.06. [OA088]
Kostelec B - Droždín
23 : 32
1 branek
26.05. [OA084]
SK Velká Bystřice B - Kostelec B
37 : 19
0 branek
18.05. [OA077]
Kostelec B - Uničov B
16 : 27
0 branek
11.05. [OA075]
Žeravice - Kostelec B
24 : 27
2 branek
05.05. [OA066]
Přerov "B" - Kostelec B
29 : 25
1 branek
27.04. [OA065]
Kostelec B - Tatran Litovel B
29 : 29
3 branek
21.04. [OA057]
Dřevohostice - Kostelec B
33 : 23
1 branek
Další
Předchozí kola
podzim - odvety - 8. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - Litovel
32 : 29
video
online
Velká Bystřice B - Šumperk
21 : 16
video
online
Horka nad Moravou - Uničov
22 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
STM Olomouc
10
9
0
1
315 : 214
18
2
Litovel
10
8
0
2
259 : 197
16
3
Uničov
10
6
0
4
215 : 197
12
4
Velká Bystřice B
10
5
0
5
218 : 224
10
5
Šumperk
10
2
0
8
182 : 221
4
6
Horka nad Moravou
10
0
0
10
167 : 303
0
Tabulka střelců
David Číhal
Tatran Litovel
117
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
92
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice B
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice B
20
David Číhal
Tatran Litovel
7
Libor Vykydal
Sokol Horka nad Moravou
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
12
Jakub Škůrek
TJ Šumperk
10
Tomáš Kršek
Házená Uničov
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.