Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Rozpis soutěže
základní část
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Adam Baader
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1980
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga Olomouckého kraje - muži
2.6. 10:30
OA090
Dřevohostice - Senice
21 : 24
1.6. 11:00
OA086
Přerov "B" - Uničov B
26 : 20
26.5. 10:30
OA081
Senice - Přerov "B"
28 : 22
18.5. 11:30
OA078
Tatran Litovel B - SK Velká Bystřice B
26 : 26
5.5. 10:30
OA068
Dřevohostice - Uničov B
22 : 12
27.4. 10:30
OA065
Kostelec B - Tatran Litovel B
29 : 29
14.4. 14:00
OA051
SK Velká Bystřice B - Přerov "B"
33 : 25
6.4. 15:00
OA049
Droždín - Žeravice
33 : 22
4.11. 14:00
OA033
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
33 : 20
3.11. 17:00
OA031
Žeravice - Přerov "B"
24 : 26
21.10. 14:00
OA024
SK Velká Bystřice B - Senice
26 : 26
14.10. 10:30
OA019
Dřevohostice - Žeravice
22 : 19
30.9. 10:30
OA009
Senice - Kostelec B
29 : 27
15.9. 15:00
OA043
Droždín - Kostelec B
30 : 28
15.9. 10:30
OA041
Uničov B - Přerov "B"
34 : 26
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
18.5. 10:00
OD105
Litovel - Velká Bystřice B
15 : 18
27.4. 09:00
OD090
Kostelec na Hané - Litovel
30 : 8
20.4. 14:30
OD083
STM Olomouc - Velká Bystřice B
27 : 12
20.4. 13:00
OD082
STM Olomouc B - Házená Uničov
13 : 22
3.11. 14:15
OD010
Žeravice - STM Olomouc B
11 : 14
21.10. 10:00
OD029
V. Bystřice - STM Olomouc B
25 : 9
21.10. 09:00
OD050
Velká Bystřice B - Žeravice
12 : 14
6.10. 09:30
OD016
Házená Uničov - STM Olomouc B
22 : 13
LOLK starší žáci - skupina I.
1.6. 09:00
OF027
Sokol HC Přerov - STM Olomouc
22 : 29
11.5. 10:00
OF017
Litovel - STM Olomouc
24 : 26
20.4. 16:00
OF007
STM Olomouc - Uničov
26 : 18
LOLK starší žáci - skupina II.
13.4. 14:30
OG005
Žeravice - Senice
16 : 22
LOLK mladší žačky - skupina I.
13.4. 13:30
OH004
Žeravice - L.Zubří
23 : 20
LOLK mladší žačky - skupina II.
14.4. 12:30
OI006
V. Bystřice - Zlín "B"
9 : 17
13.4. 12:30
OI004
Žeravice B - UP Olomouc "B"
6 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Kostelec B - Droždín
23 : 32
video
online
Přerov "B" - Uničov B
26 : 20
video
online
Žeravice - SK Velká Bystřice B
23 : 25
video
online
Dřevohostice - Senice
21 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
12
3
1
414 : 333
27
2
Dřevohostice
16
10
1
5
377 : 357
21
3
SK Velká Bystřice B
16
9
3
4
435 : 402
21
4
Přerov "B"
16
9
1
6
397 : 396
19
5
Senice
16
6
2
8
415 : 428
14
6
Uničov B
16
6
1
9
380 : 381
13
7
Tatran Litovel B
16
5
3
8
444 : 459
13
8
Žeravice
16
5
0
11
376 : 410
10
9
Kostelec B
16
2
2
12
410 : 482
6
Tabulka střelců
Jiří Husička
Senice n.H.
154
Miroslav Vaverka
SK Droždín
106
Petr Šťastný
SK Žeravice
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
25
Petr Šťastný
SK Žeravice
25
Jan Frieb
Házená Uničov B
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Soukup
SK Droždín
30
Martin Schweitzer
SK Velká Bystřice B
28
Radek Navrátil
Sokol Kostelec n.H. B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.