Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Rozpis soutěže
základní část
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Zuzana Kratinová
Mateřský klub
SK UP HSC Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
29.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
9.2. 14:20
AZ078
Zlín "B" - Astra
22 : 14
9.2. 13:30
AZ077
Zora Olomouc - Hlučín
23 : 15
9.2. 11:00
AZ074
Zora Olomouc - Zlín "B"
24 : 13
9.2. 09:20
AZ072
Zlín "B" - Hlučín
16 : 18
20.1. 16:40
AZ044
Zlín "A" - J.Hradec
30 : 2
20.1. 14:40
AZ041
Hlučín - J.Hradec
21 : 8
20.1. 12:40
AZ038
Zlín "A" - Kunovice
22 : 4
20.1. 10:40
AZ035
Hlučín - Kunovice
18 : 8
20.1. 08:40
AZ032
Zlín "A" - Hlučín
16 : 9
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
18.11. 10:00
OD053
STM Olomouc - Horka nad Moravou
33 : 7
8.9. 09:00
OD060
Házená Uničov - Velká Bystřice B
17 : 9
LOLK starší žáci - skupina II.
4.5. 10:00
OG015
Žeravice - Velká Bystřice B
14 : 23
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
23.9. 14:45
OB001
Horka nad Moravou - STM Olomouc
12 : 34
8.9. 10:00
OB027
Uničov - Litovel
17 : 19
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
27.10. 14:00
OC018
Žeravice - Hranice
22 : 27
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
4.11. 09:00
OE021
DHK Litovel - Zora Olomouc
21 : 9
Zlínská liga - starší žačky,podzim
7.10. 12:45
ZE017
Zlín "A" - Velká Bystřice
30 : 22
7.10. 11:30
ZE018
Zlín "B" - Kunovice
26 : 21
29.9. 11:00
ZE015
Otrokovice - Zlín "B"
7 : 34
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
7.10. 10:15
ZF018
Zlín "B" - Kunovice
23 : 14
7.10. 09:00
ZF019
Zlín "C" - Otrokovice
7 : 16
29.9. 10:00
ZF015
Otrokovice - Zlín "B"
12 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Kostelec B - Droždín
23 : 32
video
online
Přerov "B" - Uničov B
26 : 20
video
online
Žeravice - SK Velká Bystřice B
23 : 25
video
online
Dřevohostice - Senice
21 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
12
3
1
414 : 333
27
2
Dřevohostice
16
10
1
5
377 : 357
21
3
SK Velká Bystřice B
16
9
3
4
435 : 402
21
4
Přerov "B"
16
9
1
6
397 : 396
19
5
Senice
16
6
2
8
415 : 428
14
6
Uničov B
16
6
1
9
380 : 381
13
7
Tatran Litovel B
16
5
3
8
444 : 459
13
8
Žeravice
16
5
0
11
376 : 410
10
9
Kostelec B
16
2
2
12
410 : 482
6
Tabulka střelců
Jiří Husička
Senice n.H.
154
Miroslav Vaverka
SK Droždín
106
Petr Šťastný
SK Žeravice
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
25
Petr Šťastný
SK Žeravice
25
Jan Frieb
Házená Uničov B
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Soukup
SK Droždín
30
Martin Schweitzer
SK Velká Bystřice B
28
Radek Navrátil
Sokol Kostelec n.H. B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.