Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Rozpis soutěže
Základní část
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
4.5. 15:00
AE118
Prostějov - Bohunice
30 : 25
2.3. 15:00
AE078
Prostějov - Hustopeče
26 : 29
2.12. 10:30
AE055
Ivančice - Telnice
28 : 26
1.12. 15:00
AE057
Prostějov - Maloměřice
29 : 28
24.11. 11:00
AE053
Maloměřice - Hustopeče
19 : 28
17.11. 16:00
AE047
Kostelec n.H. - Sokolnice
23 : 15
2.liga mužů SM
12.5. 10:30
AF122
Holešov - Vsetín
20 : 28
28.4. 15:00
AF113
Uničov A - Trnávka
28 : 20
27.4. 17:30
AF111
V. Bystřice - Vsetín
34 : 23
17.3. 13:00
AF089
Hranice B - Vsetín
35 : 32
9.3. 17:30
AF084
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 19
9.12. 15:00
AF061
Uničov A - Zubří B
21 : 37
9.12. 10:30
AF065
Holešov - Šumperk
21 : 25
25.11. 15:00
AF050
Uničov A - Hranice B
31 : 20
17.11. 10:30
AF046
Šumperk - MHK Karviná
17 : 30
10.11. 17:30
AF041
V. Bystřice - Ostrava
31 : 23
21.10. 10:00
AF026
Hranice B - Šumperk
23 : 34
2.liga starších dorostenců M
19.5. 10:30
AI129
Hranice - V. Bystřice
38 : 23
8.5. 12:30
AI100
Přerov - Vsetín
46 : 28
4.5. 13:00
AI118
Prostějov - V. Bystřice
34 : 19
27.4. 15:30
AI111
V. Bystřice - Vsetín
32 : 35
17.3. 15:00
AI089
Hranice - Vsetín
52 : 20
9.3. 15:30
AI084
V. Bystřice - Handball KP Brno
23 : 36
2.3. 14:30
AI074
Přerov - V. Bystřice
36 : 27
2.3. 13:00
AI078
Prostějov - Vsetín
53 : 34
2.12. 12:00
AI055
HK Ivančice - Sokol Telnice
45 : 24
1.12. 13:00
AI057
Prostějov - Maloměřice
30 : 30
24.11. 13:00
AI053
Maloměřice - Vsetín
28 : 23
10.11. 15:30
AI041
V. Bystřice - Sokol Telnice
19 : 18
21.10. 13:00
AI026
Hranice - Prostějov
33 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - odvety - 8. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - Litovel
32 : 29
video
online
Velká Bystřice B - Šumperk
21 : 16
video
online
Horka nad Moravou - Uničov
22 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
STM Olomouc
10
9
0
1
315 : 214
18
2
Litovel
10
8
0
2
259 : 197
16
3
Uničov
10
6
0
4
215 : 197
12
4
Velká Bystřice B
10
5
0
5
218 : 224
10
5
Šumperk
10
2
0
8
182 : 221
4
6
Horka nad Moravou
10
0
0
10
167 : 303
0
Tabulka střelců
David Číhal
Tatran Litovel
117
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
92
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice B
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice B
20
David Číhal
Tatran Litovel
7
Libor Vykydal
Sokol Horka nad Moravou
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
12
Jakub Škůrek
TJ Šumperk
10
Tomáš Kršek
Házená Uničov
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.