Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Rozpis soutěže
základní část
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Luboš Pavlíček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
1.5. 17:00
AA176
Frýdek-Místek - KP Brno
38 : 25
3.3. 10:30
AA117
Hranice - Přerov
32 : 25
2.2. 18:00
AA094
Kopřivnice - Plzeň
26 : 38
20.10. 17:00
AA042
KP Brno - Dukla
26 : 22
7.10. 10:30
AA029
Přerov - Dukla
23 : 33
15.9. 18:00
AA011
Kopřivnice - Hranice
29 : 33
1.liga mužů
8.12. 17:00
AB061
Litovel - Chodov
29 : 31
2.liga mladších dorostenců M
27.4. 12:00
AL112
Zlín - Prostějov
33 : 29
8.12. 15:00
AL061
Litovel - HK Ivančice
28 : 22
Český pohár mužů
4.1. 18:00
AN068
Trnávka - KP Brno
26 : 29
7.11. 18:30
AN059
Litovel - Kopřivnice
33 : 40
W.H.I.L.
11.5. 17:30
AP206
Olomouc - Písek
30 : 20
30.3. 18:00
AP173
Olomouc - J.Hradec
37 : 20
27.2. 17:30
AP143
Olomouc - ŠKP Piccard Senec
35 : 28
15.2. 18:00
AP131
Poruba - Zlín
35 : 20
5.1. 16:00
AP084
Zlín - Písek
27 : 28
27.10. 17:00
AP047
Veselí n.M. - ŠKP Piccard Senec
26 : 19
28.9. 18:00
AP027
Poruba - J.Hradec
39 : 17
1.liga žen
27.4. 10:00
AR123
Zlín B - Kunovice
32 : 23
14.10. 13:30
AR020
Zlín B - S.Vršovice
33 : 29
1.liga starších dorostenek
14.10. 11:30
AU020
Zlín - S.Vršovice
37 : 25
Moravskoslezská liga muži
12.5. 14:00
NA067
Suchdol n/O - Krmelín
21 : 19
12.5. 14:00
NA067
Suchdol n/O - Krmelín
21 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Kostelec B - Droždín
23 : 32
video
online
Přerov "B" - Uničov B
26 : 20
video
online
Žeravice - SK Velká Bystřice B
23 : 25
video
online
Dřevohostice - Senice
21 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
12
3
1
414 : 333
27
2
Dřevohostice
16
10
1
5
377 : 357
21
3
SK Velká Bystřice B
16
9
3
4
435 : 402
21
4
Přerov "B"
16
9
1
6
397 : 396
19
5
Senice
16
6
2
8
415 : 428
14
6
Uničov B
16
6
1
9
380 : 381
13
7
Tatran Litovel B
16
5
3
8
444 : 459
13
8
Žeravice
16
5
0
11
376 : 410
10
9
Kostelec B
16
2
2
12
410 : 482
6
Tabulka střelců
Jiří Husička
Senice n.H.
154
Miroslav Vaverka
SK Droždín
106
Petr Šťastný
SK Žeravice
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
25
Petr Šťastný
SK Žeravice
25
Jan Frieb
Házená Uničov B
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Soukup
SK Droždín
30
Martin Schweitzer
SK Velká Bystřice B
28
Radek Navrátil
Sokol Kostelec n.H. B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.