Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Rozpis soutěže
Základní část
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Jiří Kaufman
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 10:30
AB121
Bystřice p.H. - Chodov
30 : 24
5.5. 15:00
AB118
Karviná B - Náchod
23 : 26
22.2. 19:30
AB072
Zlín - Litovel
26 : 24
20.10. 17:00
AB028
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 33
14.10. 10:30
AB022
Bystřice p.H. - Strakonice
30 : 20
2.liga mužů JM
28.4. 16:00
AE114
SK Kuřim - V. Meziříčí
28 : 20
21.4. 17:00
AE108
H.Brod - Maloměřice
24 : 34
24.3. 10:30
AE093
Hustopeče - SK Kuřim
28 : 32
10.3. 17:00
AE081
Telnice - V. Meziříčí
19 : 27
9.12. 17:00
AE066
Telnice - Hustopeče
19 : 30
1.12. 15:30
AE060
SK Kuřim - Sokolnice
32 : 26
11.11. 19:00
AE040
Brno B - Hustopeče
25 : 29
6.10. 12:00
AE013
Prostějov - Ivančice
22 : 24
30.9. 10:30
AE007
Ivančice - Brno B
25 : 29
2.liga mužů SM
23.2. 17:30
AF071
V. Bystřice - Polanka
32 : 22
1.liga starších dorostenců
5.5. 13:00
AG118
Karviná - Talent Plzeň
23 : 25
24.2. 13:00
AG072
Zlín - HK Lovosice
36 : 26
2.liga starších dorostenců M
28.4. 14:00
AI114
SK Kuřim - Hranice
21 : 35
23.2. 15:30
AI071
V. Bystřice - SK Kuřim
28 : 25
1.12. 13:30
AI060
SK Kuřim - Přerov
22 : 28
11.11. 17:00
AI040
Handball KP Brno - Vsetín
39 : 32
6.10. 10:00
AI013
Prostějov - HK Ivančice
41 : 30
30.9. 12:00
AI007
HK Ivančice - Handball KP Brno
18 : 33
1.liga mladších dorostenců
11.11. 15:00
AJ040
KP Brno - N.Veselí
31 : 29
2.liga mladších dorostenců M
16.3. 13:00
AL086
Zlín - Napajedla
42 : 16
24.2. 11:00
AL072
Zlín - Litovel
32 : 25
9.12. 15:00
AL066
Sokol Telnice - Nové Bránice
28 : 19
20.10. 15:00
AL028
Litovel - Sokol Telnice
26 : 34
6.10. 08:00
AL013
Prostějov - HK Ivančice
28 : 29
30.9. 09:00
AL007
HK Ivančice - Zlín
31 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - odvety - 8. kolo - výsledky
video
online
UP Olomouc "B" - DHK Litovel
9 : 27
video
online
UP HSC Olomouc - Žeravice
15 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
8
8
0
0
153 : 65
16
2
DHK Litovel
8
6
0
2
145 : 79
12
3
Zora Olomouc
8
4
0
4
113 : 109
8
4
UP HSC Olomouc
8
2
0
6
91 : 145
4
5
UP Olomouc "B"
8
0
0
8
60 : 164
0
Tabulka střelců
Adéla Velková
SK Žeravice
62
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
53
Julie Rožková
DHK Litovel
44
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
10
Sára Monetti
SK UP HSC Olomouc "B"
10
Adéla Velková
SK Žeravice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
8
Julie Rožková
DHK Litovel
6
Viktorie Darnadyová
SK UP HSC Olomouc "B"
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.