Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Rozpis soutěže
Základní část
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Jan Vítek
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1987
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
8.5. 12:30
AI100
Přerov - Vsetín
46 : 28
21.10. 10:00
AI028
Přerov - Sokol Telnice
34 : 26
2.liga mladších dorostenců M
25.11. 11:00
AL051
Zlín - Rožnov p.R.
27 : 26
11.11. 12:30
AL040
Zlín - Nové Bránice
38 : 20
6.10. 13:30
AL018
Zlín - Sokol Dolní Cerekev
31 : 25
Žákovská liga starších žáků
24.3. 12:00
AO131
Strakonice A - Dukla 6
12 : 16
24.3. 10:00
AO128
Dukla 6 - Liberec
21 : 18
24.3. 08:00
AO125
Dukla 6 - V. Bystřice
10 : 9
Český pohár žen
2.9. 11:00
APR005
HSK Vlčnov - Olomouc
18 : 37
2.liga žen M
24.3. 14:00
AT045
Olomouc - Bohunice
19 : 24
28.10. 16:00
AT016
SK Velká Bystřice - Bohunice
22 : 25
21.10. 17:00
AT015
Olomouc - Bohunice
18 : 15
23.9. 16:00
AT004
SK Velká Bystřice - Karviná
20 : 23
2.liga starších dorostenek M
1.5. 13:30
AW059
HK Hodonín - HK Veselí n.M.
27 : 37
7.4. 09:00
AW048
HK Veselí n.M. - Sokol Poruba B
26 : 18
2.3. 12:00
AW039
HK Veselí n.M. - TJ Nový Jičín
42 : 12
18.11. 13:30
AW026
HK Veselí n.M. - Tatran Bohunice
24 : 20
4.11. 16:00
AW021
HK Hodonín - Tatran Bohunice
30 : 30
13.10. 14:00
AW012
HK Hodonín - Sokol Poruba B
35 : 25
Jihomoravská liga st. žákyň
1.5. 10:30
LG047
Hodonín - Měnín
31 : 10
7.4. 10:45
LG048
Veselí n.M. - Ivančice
25 : 18
18.11. 12:15
LG026
Veselí n.M. - Bohunice
16 : 0
4.11. 12:45
LG021
Hodonín - Bohunice
26 : 9
13.10. 10:45
LG012
Hodonín - Ivančice
33 : 12
Jihomoravská liga ml. žákyň
1.5. 09:15
LJ047
Hodonín - Měnín
21 : 5
7.4. 12:00
LJ048
Veselí n.M. - Ivančice
14 : 23
18.11. 11:00
LJ026
Veselí n.M. - Bohunice
10 : 16
4.11. 11:30
LJ021
Hodonín - Bohunice
10 : 10
13.10. 09:30
LJ012
Hodonín - Ivančice
6 : 30
Liga Olomouckého kraje - muži
7.6. 19:00
OA056
Přerov "B" - Tatran Litovel B
30 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - odvety - 8. kolo - výsledky
video
online
Senice - Hranice
23 : 29
video
online
Sokol HC Přerov - Sokol II.Prostějov
19 : 23
video
online
V. Bystřice - Žeravice
54 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
387 : 100
20
2
Sokol HC Přerov
10
7
0
3
229 : 184
14
3
Sokol II.Prostějov
10
6
0
4
221 : 216
12
4
Hranice
10
5
0
5
219 : 285
10
5
Žeravice
10
1
0
9
139 : 315
2
6
Senice
10
1
0
9
192 : 287
2
Tabulka střelců
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
88
Josef Pacák
Senice n.H.
79
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
70
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Fiala
Sokol II.Prostějov
16
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
12
Jaromír Horký
Sokol HC Přerov
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Fišer
Senice n.H.
26
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
18
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.