Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Rozpis soutěže
základní část
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Marek Damek
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
24.3. 08:40
AO126
Liberec - Strakonice A
15 : 14
2.liga žen M
9.3. 13:30
AT040
SK Velká Bystřice - Olomouc
17 : 25
Žákovská liga starších žaček
14.4. 16:00
AZ164
Slavia - DHC Plzeň A
13 : 7
14.4. 14:20
AZ162
Zlín "A" - Slavia
21 : 11
14.4. 12:40
AZ160
Zora Olomouc - Zlín "A"
15 : 16
14.4. 11:00
AZ158
DHC Plzeň A - Zlín "A"
11 : 21
14.4. 09:20
AZ156
Zlín "A" - Zlín "B"
23 : 11
9.2. 16:00
AZ080
Astra - Zora Olomouc
9 : 18
9.2. 15:10
AZ079
Hlučín - Holečkova
19 : 13
9.2. 12:40
AZ076
Holečkova - Zlín "B"
13 : 23
9.2. 11:50
AZ075
Hlučín - Astra
20 : 14
9.2. 10:10
AZ073
Astra - Holečkova
16 : 23
9.2. 08:30
AZ071
Zora Olomouc - Holečkova
22 : 11
Liga Olomouckého kraje - muži
11.5. 15:00
OA072
Droždín - Senice
22 : 22
28.10. 14:00
OA028
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
30 : 24
13.10. 11:00
OA016
Přerov "B" - Droždín
21 : 30
7.10. 14:00
OA015
SK Velká Bystřice B - Droždín
25 : 26
22.9. 11:30
OA002
Tatran Litovel B - Senice
41 : 32
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
27.10. 13:00
OD032
STM Olomouc B - Hranice
18 : 8
21.10. 08:30
OD030
Hranice - STM Olomouc
15 : 43
29.9. 09:20
OD051
V. Bystřice - Kostelec na Hané
17 : 11
LOLK starší žáci - skupina I.
4.5. 11:00
OF014
Sokol II.Prostějov - STM Olomouc
27 : 31
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
11.11. 10:45
OB024
Velká Bystřice B - Šumperk
21 : 16
27.10. 14:45
OB016
STM Olomouc - Horka nad Moravou
34 : 16
29.9. 12:00
OB005
Velká Bystřice B - Uničov
29 : 18
22.9. 10:30
OB002
Litovel - Velká Bystřice B
22 : 12
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
11.11. 09:30
OC024
V. Bystřice - Žeravice
54 : 3
21.10. 11:30
OC013
Hranice - Sokol HC Přerov
27 : 28
13.10. 09:00
OC010
Sokol HC Přerov - V. Bystřice
14 : 39
29.9. 13:30
OC005
V. Bystřice - Hranice
40 : 15
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Kostelec B - Droždín
23 : 32
video
online
Přerov "B" - Uničov B
26 : 20
video
online
Žeravice - SK Velká Bystřice B
23 : 25
video
online
Dřevohostice - Senice
21 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
12
3
1
414 : 333
27
2
Dřevohostice
16
10
1
5
377 : 357
21
3
SK Velká Bystřice B
16
9
3
4
435 : 402
21
4
Přerov "B"
16
9
1
6
397 : 396
19
5
Senice
16
6
2
8
415 : 428
14
6
Uničov B
16
6
1
9
380 : 381
13
7
Tatran Litovel B
16
5
3
8
444 : 459
13
8
Žeravice
16
5
0
11
376 : 410
10
9
Kostelec B
16
2
2
12
410 : 482
6
Tabulka střelců
Jiří Husička
Senice n.H.
154
Miroslav Vaverka
SK Droždín
106
Petr Šťastný
SK Žeravice
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
25
Petr Šťastný
SK Žeravice
25
Jan Frieb
Házená Uničov B
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Soukup
SK Droždín
30
Martin Schweitzer
SK Velká Bystřice B
28
Radek Navrátil
Sokol Kostelec n.H. B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.