Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Rozpis soutěže
základní část
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Marek Damek
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
4.5. 15:00
AE118
Prostějov - Bohunice
30 : 25
2.3. 15:00
AE078
Prostějov - Hustopeče
26 : 29
1.12. 15:00
AE057
Prostějov - Maloměřice
29 : 28
17.11. 16:00
AE047
Kostelec n.H. - Sokolnice
23 : 15
6.10. 12:00
AE013
Prostějov - Ivančice
22 : 24
30.9. 15:00
AE008
Bohunice - Sokolnice
40 : 24
2.liga mužů SM
28.4. 15:00
AF113
Uničov A - Trnávka
28 : 20
9.3. 17:30
AF084
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 19
25.11. 15:00
AF050
Uničov A - Hranice B
31 : 20
17.11. 10:30
AF046
Šumperk - MHK Karviná
17 : 30
10.11. 17:30
AF041
V. Bystřice - Ostrava
31 : 23
21.10. 10:00
AF026
Hranice B - Šumperk
23 : 34
2.liga starších dorostenců M
4.5. 13:00
AI118
Prostějov - V. Bystřice
34 : 19
9.3. 15:30
AI084
V. Bystřice - Handball KP Brno
23 : 36
2.3. 14:30
AI074
Přerov - V. Bystřice
36 : 27
2.3. 13:00
AI078
Prostějov - Vsetín
53 : 34
1.12. 13:00
AI057
Prostějov - Maloměřice
30 : 30
10.11. 15:30
AI041
V. Bystřice - Sokol Telnice
19 : 18
21.10. 13:00
AI026
Hranice - Prostějov
33 : 23
6.10. 10:00
AI013
Prostějov - HK Ivančice
41 : 30
2.liga mladších dorostenců M
4.5. 17:00
AL118
Prostějov - Sokol Dolní Cerekev
39 : 35
21.4. 09:00
AL070
Napajedla - Velké Meziříčí
22 : 28
2.3. 17:00
AL078
Prostějov - Nové Bránice
36 : 19
1.12. 17:00
AL057
Prostějov - Napajedla
30 : 28
6.10. 08:00
AL013
Prostějov - HK Ivančice
28 : 29
Žákovská liga starších žáků
24.3. 16:00
AO137
V. Bystřice - Strakonice A
21 : 11
24.3. 15:20
AO136
Dukla 6 - Zubří
9 : 11
24.3. 13:20
AO133
HK B Most - Dukla 6
13 : 13
24.3. 12:40
AO132
Liberec - Zubří
13 : 14
24.3. 10:40
AO129
Strakonice A - Zubří
10 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Kostelec B - Droždín
23 : 32
video
online
Přerov "B" - Uničov B
26 : 20
video
online
Žeravice - SK Velká Bystřice B
23 : 25
video
online
Dřevohostice - Senice
21 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
12
3
1
414 : 333
27
2
Dřevohostice
16
10
1
5
377 : 357
21
3
SK Velká Bystřice B
16
9
3
4
435 : 402
21
4
Přerov "B"
16
9
1
6
397 : 396
19
5
Senice
16
6
2
8
415 : 428
14
6
Uničov B
16
6
1
9
380 : 381
13
7
Tatran Litovel B
16
5
3
8
444 : 459
13
8
Žeravice
16
5
0
11
376 : 410
10
9
Kostelec B
16
2
2
12
410 : 482
6
Tabulka střelců
Jiří Husička
Senice n.H.
154
Miroslav Vaverka
SK Droždín
106
Petr Šťastný
SK Žeravice
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
25
Petr Šťastný
SK Žeravice
25
Jan Frieb
Házená Uničov B
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Soukup
SK Droždín
30
Martin Schweitzer
SK Velká Bystřice B
28
Radek Navrátil
Sokol Kostelec n.H. B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.