Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Rozpis soutěže
základní část
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Valdemar Macharáček
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
2.3. 15:00
AE077
Kostelec n.H. - Telnice
23 : 21
2.liga žen M
28.4. 17:00
AT055
Olomouc - SK Velká Bystřice
35 : 29
11.11. 17:00
AT024
Olomouc - Karviná
22 : 21
28.10. 16:00
AT016
SK Velká Bystřice - Bohunice
22 : 25
23.9. 17:00
AT005
Olomouc - V. Meziříčí
31 : 21
Žákovská liga starších žaček
20.1. 17:20
AZ045
Kunovice - Velká Bystřice
12 : 4
20.1. 15:20
AZ042
HC Plzeň - Kunovice
12 : 13
20.1. 13:20
AZ039
J.Hradec - HC Plzeň
11 : 21
20.1. 11:20
AZ036
J.Hradec - Velká Bystřice
9 : 9
20.1. 09:20
AZ033
Kunovice - J.Hradec
12 : 12
Liga Olomouckého kraje - muži
18.5. 11:00
OA076
Přerov "B" - Žeravice
25 : 19
5.5. 11:30
OA067
Tatran Litovel B - Žeravice
36 : 23
21.4. 10:30
OA057
Dřevohostice - Kostelec B
33 : 23
21.10. 14:00
OA024
SK Velká Bystřice B - Senice
26 : 26
30.9. 11:00
OA006
Přerov "B" - SK Velká Bystřice B
24 : 24
15.9. 15:00
OA043
Droždín - Kostelec B
30 : 28
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
6.4. 09:30
OD072
V. Bystřice - Velká Bystřice B
31 : 9
10.11. 16:00
OD047
Kostelec na Hané - Velká Bystřice B
29 : 8
28.10. 14:30
OD034
Velká Bystřice B - Horka nad Moravou
24 : 9
LOLK starší žáci - skupina I.
9.6. 10:00
OF029
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
35 : 22
18.5. 09:00
OF020
Sokol HC Přerov - Litovel
27 : 24
6.4. 13:30
OF001
V. Bystřice - Uničov
37 : 23
LOLK starší žáci - skupina II.
6.4. 12:00
OG001
Velká Bystřice B - Hranice
23 : 16
LOLK mladší žačky - skupina I.
1.6. 13:30
OH027
Zora Olomouc - Zlín "A"
14 : 16
20.4. 09:00
OH008
Zora Olomouc - DHK Litovel
10 : 17
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
10.11. 10:00
OB022
STM Olomouc - Litovel
32 : 29
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
30.9. 09:00
OC004
Sokol HC Přerov - Žeravice
32 : 10
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
11.11. 15:30
OE024
UP HSC Olomouc - Žeravice
15 : 24
11.11. 14:30
OE022
UP Olomouc "B" - DHK Litovel
9 : 27
22.9. 09:00
OE001
Zora Olomouc - UP Olomouc "B"
19 : 5
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Kostelec B - Droždín
23 : 32
video
online
Přerov "B" - Uničov B
26 : 20
video
online
Žeravice - SK Velká Bystřice B
23 : 25
video
online
Dřevohostice - Senice
21 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
12
3
1
414 : 333
27
2
Dřevohostice
16
10
1
5
377 : 357
21
3
SK Velká Bystřice B
16
9
3
4
435 : 402
21
4
Přerov "B"
16
9
1
6
397 : 396
19
5
Senice
16
6
2
8
415 : 428
14
6
Uničov B
16
6
1
9
380 : 381
13
7
Tatran Litovel B
16
5
3
8
444 : 459
13
8
Žeravice
16
5
0
11
376 : 410
10
9
Kostelec B
16
2
2
12
410 : 482
6
Tabulka střelců
Jiří Husička
Senice n.H.
154
Miroslav Vaverka
SK Droždín
106
Petr Šťastný
SK Žeravice
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
25
Petr Šťastný
SK Žeravice
25
Jan Frieb
Házená Uničov B
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Soukup
SK Droždín
30
Martin Schweitzer
SK Velká Bystřice B
28
Radek Navrátil
Sokol Kostelec n.H. B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.