Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Tomáš Petruška
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 16:00
AB122
Olomouc - N.Veselí
25 : 25
27.4. 16:00
AB112
Zlín - Karviná B
22 : 24
21.4. 10:30
AB107
Bystřice p.H. - Náchod
29 : 21
10.3. 16:00
AB082
Olomouc - Strakonice
29 : 30
9.12. 10:30
AB066
Bystřice p.H. - N.Veselí
21 : 19
10.11. 17:00
AB039
Litovel - Karviná B
29 : 28
14.10. 14:00
AB021
Olomouc - Litovel
28 : 28
23.9. 17:00
AB002
Karviná B - Bystřice p.H.
28 : 29
2.liga mužů SM
4.5. 17:30
AF119
Vsetín - Napajedla
28 : 29
24.11. 15:30
AF052
V. Bystřice - Šumperk
25 : 17
28.10. 10:30
AF036
Trnávka - Hranice B
31 : 27
1.liga starších dorostenců
27.4. 14:00
AG112
Zlín - Karviná
21 : 24
20.10. 11:45
AG025
Frýdek-Místek - Zubří
22 : 36
23.9. 15:00
AG002
Karviná - Ostrava
36 : 21
2.liga starších dorostenců M
12.5. 14:00
AI122
Olomouc - Vsetín
32 : 21
4.5. 15:30
AI119
Vsetín - Maloměřice
36 : 26
10.3. 14:00
AI082
Olomouc - SK Kuřim
29 : 9
24.11. 17:30
AI052
V. Bystřice - Prostějov
23 : 21
14.10. 16:00
AI021
Olomouc - Přerov
26 : 34
1.liga mladších dorostenců
20.10. 13:45
AJ025
Frýdek-Místek - Zubří
34 : 30
23.9. 13:00
AJ002
Karviná - Ostrava
26 : 36
2.liga mladších dorostenců M
10.11. 15:00
AL039
Litovel - Prostějov
31 : 29
Český pohár mužů
16.9. 14:00
AN047
Vsetín - Droždín
25 : 23
1.liga žen
6.4. 16:00
AR108
Zlín B - HC Plzeň
28 : 23
24.2. 14:30
AR084
Olomouc B - S.Vršovice
35 : 29
17.2. 12:40
AR074
Poruba B - Olomouc B
26 : 20
10.2. 15:00
AR067
Otrokovice - Slavia B
24 : 20
18.11. 15:00
AR053
Zlín B - Slavia B
32 : 24
27.10. 13:00
AR035
Kunovice - SVŠ Plzeň A
31 : 15
21.10. 14:30
AR030
Olomouc B - Zlín B
39 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 22. kolo - výsledky
video
online
Kostelec na Hané - STM Olomouc
15 : 19
video
online
Litovel - STM Olomouc B
17 : 18
video
online
Žeravice - Hranice
16 : 6
video
online
Házená Uničov - V. Bystřice
16 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
18
16
2
0
429 : 187
34
2
STM Olomouc
18
15
1
2
444 : 208
31
3
Kostelec na Hané
18
14
1
3
377 : 175
29
4
Házená Uničov
18
13
0
5
367 : 262
26
5
STM Olomouc B
18
9
0
9
253 : 334
18
6
Žeravice
18
8
0
10
252 : 275
14
7
Velká Bystřice B
18
6
0
12
251 : 339
10
8
Horka nad Moravou
18
3
0
15
196 : 360
6
9
Litovel
18
3
0
15
209 : 391
4
10
Hranice
18
1
0
17
170 : 417
2
Tabulka střelců
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice
160
Patrik Borůvka
Házená Uničov
141
Jan Čekel
Házená Uničov
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Bohumil Možíš
SK Velká Bystřice B
26
Michal Nevrla
Sokol Kostelec na Hané
17
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Borůvka
Házená Uničov
34
Jan Kubeša
TJ Cement Hranice
24
Jan Janků
Házená Uničov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.