Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Rozpis soutěže
Základní část
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Tomáš Petruška
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 16:00
AB122
Olomouc - N.Veselí
25 : 25
27.4. 16:00
AB112
Zlín - Karviná B
22 : 24
21.4. 10:30
AB107
Bystřice p.H. - Náchod
29 : 21
10.3. 16:00
AB082
Olomouc - Strakonice
29 : 30
9.12. 10:30
AB066
Bystřice p.H. - N.Veselí
21 : 19
10.11. 17:00
AB039
Litovel - Karviná B
29 : 28
14.10. 14:00
AB021
Olomouc - Litovel
28 : 28
23.9. 17:00
AB002
Karviná B - Bystřice p.H.
28 : 29
2.liga mužů SM
4.5. 17:30
AF119
Vsetín - Napajedla
28 : 29
24.11. 15:30
AF052
V. Bystřice - Šumperk
25 : 17
28.10. 10:30
AF036
Trnávka - Hranice B
31 : 27
1.liga starších dorostenců
27.4. 14:00
AG112
Zlín - Karviná
21 : 24
20.10. 11:45
AG025
Frýdek-Místek - Zubří
22 : 36
23.9. 15:00
AG002
Karviná - Ostrava
36 : 21
2.liga starších dorostenců M
12.5. 14:00
AI122
Olomouc - Vsetín
32 : 21
4.5. 15:30
AI119
Vsetín - Maloměřice
36 : 26
10.3. 14:00
AI082
Olomouc - SK Kuřim
29 : 9
24.11. 17:30
AI052
V. Bystřice - Prostějov
23 : 21
14.10. 16:00
AI021
Olomouc - Přerov
26 : 34
1.liga mladších dorostenců
20.10. 13:45
AJ025
Frýdek-Místek - Zubří
34 : 30
23.9. 13:00
AJ002
Karviná - Ostrava
26 : 36
2.liga mladších dorostenců M
10.11. 15:00
AL039
Litovel - Prostějov
31 : 29
Český pohár mužů
16.9. 14:00
AN047
Vsetín - Droždín
25 : 23
1.liga žen
6.4. 16:00
AR108
Zlín B - HC Plzeň
28 : 23
24.2. 14:30
AR084
Olomouc B - S.Vršovice
35 : 29
17.2. 12:40
AR074
Poruba B - Olomouc B
26 : 20
10.2. 15:00
AR067
Otrokovice - Slavia B
24 : 20
18.11. 15:00
AR053
Zlín B - Slavia B
32 : 24
27.10. 13:00
AR035
Kunovice - SVŠ Plzeň A
31 : 15
21.10. 14:30
AR030
Olomouc B - Zlín B
39 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - odvety - 8. kolo - výsledky
video
online
UP Olomouc "B" - DHK Litovel
9 : 27
video
online
UP HSC Olomouc - Žeravice
15 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
8
8
0
0
153 : 65
16
2
DHK Litovel
8
6
0
2
145 : 79
12
3
Zora Olomouc
8
4
0
4
113 : 109
8
4
UP HSC Olomouc
8
2
0
6
91 : 145
4
5
UP Olomouc "B"
8
0
0
8
60 : 164
0
Tabulka střelců
Adéla Velková
SK Žeravice
62
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
53
Julie Rožková
DHK Litovel
44
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
10
Sára Monetti
SK UP HSC Olomouc "B"
10
Adéla Velková
SK Žeravice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
8
Julie Rožková
DHK Litovel
6
Viktorie Darnadyová
SK UP HSC Olomouc "B"
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.