Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Rozpis soutěže
Základní část
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
18.5. 15:00
AE131
Prostějov - H.Brod
36 : 21
20.4. 15:00
AE105
Prostějov - Sokolnice
36 : 27
17.11. 15:00
AE046
Prostějov - Brno B
27 : 33
27.10. 15:00
AE035
Prostějov - SK Kuřim
29 : 25
22.9. 10:30
AE003
Kostelec n.H. - H.Brod
25 : 25
2.liga mužů SM
28.4. 10:30
AF109
Holešov - Zubří B
25 : 35
14.4. 15:00
AF100
Uničov A - Vsetín
20 : 25
24.3. 10:30
AF092
Šumperk - Hranice B
39 : 22
24.2. 10:30
AF069
Holešov - Trnávka
28 : 32
2.12. 10:30
AF059
Hranice B - MHK Karviná
26 : 31
10.11. 16:00
AF037
Hranice B - Zubří B
32 : 40
14.10. 10:30
AF021
Holešov - Uničov A
25 : 24
29.9. 17:30
AF008
V. Bystřice - Uničov A
35 : 20
1.liga starších dorostenců
20.10. 13:00
AG029
Zlín - Dukla
13 : 36
2.liga starších dorostenců M
18.5. 13:00
AI131
Prostějov - Olomouc
24 : 23
20.4. 17:00
AI105
Prostějov - Přerov
40 : 26
2.12. 13:00
AI059
Hranice - Handball KP Brno
22 : 31
17.11. 13:00
AI046
Prostějov - Handball KP Brno
22 : 42
10.11. 13:00
AI037
Hranice - HK Ivančice
35 : 29
27.10. 13:00
AI035
Prostějov - SK Kuřim
37 : 15
29.9. 15:30
AI008
V. Bystřice - Přerov
23 : 32
2.liga mladších dorostenců M
20.4. 13:00
AL105
Prostějov - Litovel
44 : 25
13.4. 11:00
AL099
Zlín - Sokol Telnice
40 : 30
17.11. 17:00
AL046
Prostějov - Zlín
34 : 34
27.10. 17:00
AL035
Prostějov - DTJ Polanka
19 : 21
6.10. 13:30
AL018
Zlín - Sokol Dolní Cerekev
31 : 25
Český pohár mužů
2.9. 15:00
AN023
U.Hradiště - Prostějov
22 : 32
2.liga žen M
7.4. 16:00
AT046
SK Velká Bystřice - Bohunice
23 : 23
Žákovská liga starších žaček
10.2. 14:40
AZ069
Žirovnice - SKH Velká n.V.
15 : 13
10.2. 13:00
AZ067
DHC-SVŠ Plzeň - Žirovnice
16 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - odvety - 8. kolo - výsledky
video
online
UP Olomouc "B" - DHK Litovel
9 : 27
video
online
UP HSC Olomouc - Žeravice
15 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
8
8
0
0
153 : 65
16
2
DHK Litovel
8
6
0
2
145 : 79
12
3
Zora Olomouc
8
4
0
4
113 : 109
8
4
UP HSC Olomouc
8
2
0
6
91 : 145
4
5
UP Olomouc "B"
8
0
0
8
60 : 164
0
Tabulka střelců
Adéla Velková
SK Žeravice
62
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
53
Julie Rožková
DHK Litovel
44
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
10
Sára Monetti
SK UP HSC Olomouc "B"
10
Adéla Velková
SK Žeravice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
8
Julie Rožková
DHK Litovel
6
Viktorie Darnadyová
SK UP HSC Olomouc "B"
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.