Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Rozpis soutěže
základní část
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
18.5. 15:00
AE131
Prostějov - H.Brod
36 : 21
20.4. 15:00
AE105
Prostějov - Sokolnice
36 : 27
17.11. 15:00
AE046
Prostějov - Brno B
27 : 33
27.10. 15:00
AE035
Prostějov - SK Kuřim
29 : 25
22.9. 10:30
AE003
Kostelec n.H. - H.Brod
25 : 25
2.liga mužů SM
28.4. 10:30
AF109
Holešov - Zubří B
25 : 35
14.4. 15:00
AF100
Uničov A - Vsetín
20 : 25
24.3. 10:30
AF092
Šumperk - Hranice B
39 : 22
24.2. 10:30
AF069
Holešov - Trnávka
28 : 32
2.12. 10:30
AF059
Hranice B - MHK Karviná
26 : 31
10.11. 16:00
AF037
Hranice B - Zubří B
32 : 40
14.10. 10:30
AF021
Holešov - Uničov A
25 : 24
29.9. 17:30
AF008
V. Bystřice - Uničov A
35 : 20
1.liga starších dorostenců
20.10. 13:00
AG029
Zlín - Dukla
13 : 36
2.liga starších dorostenců M
18.5. 13:00
AI131
Prostějov - Olomouc
24 : 23
20.4. 17:00
AI105
Prostějov - Přerov
40 : 26
2.12. 13:00
AI059
Hranice - Handball KP Brno
22 : 31
17.11. 13:00
AI046
Prostějov - Handball KP Brno
22 : 42
10.11. 13:00
AI037
Hranice - HK Ivančice
35 : 29
27.10. 13:00
AI035
Prostějov - SK Kuřim
37 : 15
29.9. 15:30
AI008
V. Bystřice - Přerov
23 : 32
2.liga mladších dorostenců M
20.4. 13:00
AL105
Prostějov - Litovel
44 : 25
13.4. 11:00
AL099
Zlín - Sokol Telnice
40 : 30
17.11. 17:00
AL046
Prostějov - Zlín
34 : 34
27.10. 17:00
AL035
Prostějov - DTJ Polanka
19 : 21
6.10. 13:30
AL018
Zlín - Sokol Dolní Cerekev
31 : 25
Český pohár mužů
2.9. 15:00
AN023
U.Hradiště - Prostějov
22 : 32
2.liga žen M
7.4. 16:00
AT046
SK Velká Bystřice - Bohunice
23 : 23
Žákovská liga starších žaček
10.2. 14:40
AZ069
Žirovnice - SKH Velká n.V.
15 : 13
10.2. 13:00
AZ067
DHC-SVŠ Plzeň - Žirovnice
16 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Kostelec B - Droždín
23 : 32
video
online
Přerov "B" - Uničov B
26 : 20
video
online
Žeravice - SK Velká Bystřice B
23 : 25
video
online
Dřevohostice - Senice
21 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
12
3
1
414 : 333
27
2
Dřevohostice
16
10
1
5
377 : 357
21
3
SK Velká Bystřice B
16
9
3
4
435 : 402
21
4
Přerov "B"
16
9
1
6
397 : 396
19
5
Senice
16
6
2
8
415 : 428
14
6
Uničov B
16
6
1
9
380 : 381
13
7
Tatran Litovel B
16
5
3
8
444 : 459
13
8
Žeravice
16
5
0
11
376 : 410
10
9
Kostelec B
16
2
2
12
410 : 482
6
Tabulka střelců
Jiří Husička
Senice n.H.
154
Miroslav Vaverka
SK Droždín
106
Petr Šťastný
SK Žeravice
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
25
Petr Šťastný
SK Žeravice
25
Jan Frieb
Házená Uničov B
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Soukup
SK Droždín
30
Martin Schweitzer
SK Velká Bystřice B
28
Radek Navrátil
Sokol Kostelec n.H. B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.