Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Rozpis soutěže
základní část
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Pavel Malinek
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
13.4. 10:30
AL097
Napajedla - HK Ivančice
32 : 25
9.3. 15:00
AL083
Napajedla - Litovel
32 : 24
4.11. 09:00
AL053
Napajedla - Nové Bránice
27 : 20
30.9. 08:45
AL009
Napajedla - DTJ Polanka
21 : 23
Český pohár mužů
15.9. 10:30
AN049
Šumperk - Litovel
25 : 28
Žákovská liga starších žáků
24.3. 17:20
AO139
Zubří - V. Bystřice
20 : 18
24.3. 16:40
AO138
Liberec - HK B Most
11 : 18
24.3. 14:40
AO135
Strakonice A - HK B Most
9 : 15
24.3. 14:00
AO134
V. Bystřice - Liberec
24 : 14
24.3. 11:20
AO130
HK B Most - V. Bystřice
18 : 12
24.3. 09:20
AO127
Zubří - HK B Most
7 : 12
Český pohár žen
9.9. 16:30
APR016
SK Velká Bystřice - Kunovice
14 : 28
2.liga žen M
21.4. 17:00
AT054
Olomouc - Karviná
27 : 25
24.2. 16:00
AT034
SK Velká Bystřice - Karviná
18 : 25
18.11. 17:00
AT025
Olomouc - SK Velká Bystřice
21 : 22
Jihomoravská liga mužů
23.3. 15:00
LA096
SHC Maloměřice B - Bohunice B
26 : 29
29.9. 15:00
LA009
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
27 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
11.5. 14:00
LF126
Sokolnice - SK Kuřim
10 : 35
14.4. 14:00
LF100
Sokolnice - Nové Bránice
35 : 20
Jihomoravská liga ml. žáků
11.5. 12:30
LH126
Sokolnice - SK Kuřim
15 : 13
14.4. 12:30
LH100
Sokolnice - Nové Bránice
16 : 4
Liga Olomouckého kraje - muži
26.5. 14:00
OA084
SK Velká Bystřice B - Kostelec B
37 : 19
25.5. 10:30
OA085
Uničov B - Žeravice
19 : 20
1.5. 10:30
OA047
Senice - Tatran Litovel B
25 : 30
21.10. 12:45
OA021
Kostelec B - Přerov "B"
26 : 34
6.10. 16:00
OA013
Žeravice - Senice
21 : 24
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
1.6. 09:00
OD118
Litovel - Hranice
19 : 17
26.5. 11:00
OD113
Velká Bystřice B - Kostelec na Hané
11 : 26
25.5. 09:00
OD114
Házená Uničov - Žeravice
22 : 10
LOLK starší žáci - skupina I.
1.6. 10:00
OF025
Litovel - Uničov
24 : 21
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Kostelec B - Droždín
23 : 32
video
online
Přerov "B" - Uničov B
26 : 20
video
online
Žeravice - SK Velká Bystřice B
23 : 25
video
online
Dřevohostice - Senice
21 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
12
3
1
414 : 333
27
2
Dřevohostice
16
10
1
5
377 : 357
21
3
SK Velká Bystřice B
16
9
3
4
435 : 402
21
4
Přerov "B"
16
9
1
6
397 : 396
19
5
Senice
16
6
2
8
415 : 428
14
6
Uničov B
16
6
1
9
380 : 381
13
7
Tatran Litovel B
16
5
3
8
444 : 459
13
8
Žeravice
16
5
0
11
376 : 410
10
9
Kostelec B
16
2
2
12
410 : 482
6
Tabulka střelců
Jiří Husička
Senice n.H.
154
Miroslav Vaverka
SK Droždín
106
Petr Šťastný
SK Žeravice
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
25
Petr Šťastný
SK Žeravice
25
Jan Frieb
Házená Uničov B
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Soukup
SK Droždín
30
Martin Schweitzer
SK Velká Bystřice B
28
Radek Navrátil
Sokol Kostelec n.H. B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.