Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Pavel Malinek
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
11.5. 16:00
AE126
Sokolnice - SK Kuřim
37 : 36
4.5. 17:30
AE117
Kostelec n.H. - Brno B
36 : 29
14.4. 16:00
AE100
Sokolnice - Hustopeče
27 : 27
23.3. 11:00
AE096
Maloměřice - Bohunice
27 : 34
1.12. 16:00
AE058
Kostelec n.H. - Bohunice
25 : 31
21.10. 10:30
AE025
Kostelec n.H. - Ivančice
32 : 28
29.9. 11:00
AE009
Maloměřice - SK Kuřim
37 : 26
2.liga mužů SM
18.5. 15:00
AF131
Šumperk - Holešov
38 : 25
21.4. 10:30
AF108
Holešov - Napajedla
23 : 42
13.4. 17:00
AF097
Napajedla - Zubří B
32 : 29
16.3. 17:30
AF085
V. Bystřice - Zubří B
43 : 32
9.3. 17:00
AF083
Napajedla - Uničov A
28 : 18
3.3. 13:00
AF076
Hranice B - Holešov
41 : 30
9.12. 15:00
AF061
Uničov A - Zubří B
21 : 37
25.11. 10:30
AF054
Holešov - Ostrava
32 : 31
11.11. 15:00
AF039
Uničov A - Šumperk
21 : 21
4.11. 10:45
AF053
Napajedla - Vsetín
27 : 30
28.10. 10:30
AF032
Holešov - V. Bystřice
24 : 35
14.10. 10:30
AF024
Šumperk - Trnávka
37 : 23
30.9. 10:30
AF009
Napajedla - Polanka
25 : 23
23.9. 15:00
AF006
Uničov A - MHK Karviná
23 : 26
1.liga starších dorostenců
13.4. 13:00
AG099
Zlín - Ostrava
31 : 27
2.liga starších dorostenců M
27.4. 10:00
AI113
Přerov - Rožnov p.R.
31 : 35
23.3. 13:00
AI096
Maloměřice - V. Bystřice
38 : 24
16.3. 15:30
AI085
V. Bystřice - HK Ivančice
20 : 34
3.3. 15:00
AI076
Hranice - Olomouc
30 : 22
8.12. 11:00
AI066
Sokol Telnice - Vsetín
22 : 30
29.9. 13:00
AI009
Maloměřice - SK Kuřim
34 : 14
22.9. 10:00
AI006
Přerov - Handball KP Brno
26 : 23
2.liga mladších dorostenců M
12.5. 12:00
AL125
Zlín - Velké Meziříčí
31 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "B" - UP Olomouc "B"
20 : 7
video
online
Žeravice B - Kunovice
3 : 23
video
online
V. Bystřice - UP HSC Olomouc
22 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kunovice
10
9
0
1
210 : 56
18
2
Zlín "B"
10
8
0
2
164 : 92
16
3
V. Bystřice
10
6
1
3
114 : 101
13
4
UP HSC Olomouc
10
4
0
6
106 : 166
8
5
UP Olomouc "B"
10
2
1
7
81 : 145
5
6
Žeravice B
10
0
0
10
41 : 156
0
Tabulka střelců
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
66
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
53
Kateřina Helísková
HC Zlín "B"
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Klimková
SK UP HSC Olomouc "B"
11
Veronika Rozumová
HC Zlín "B"
10
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorie Darnadyová
SK UP HSC Olomouc "B"
12
Nikol Dušková
SK UP HSC Olomouc "B"
8
Eva Uhlířová
SK Žeravice B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.