Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Aleš Mrug
Senice n.H.
1
Daniel Šafář
Sokol Horka nad Moravou
1
Daniel Beneš
Senice n.H.
6
David Konopčík
SK Žeravice
2
David Bajer
SK Žeravice
3
Dominik Kranich
TJ Šumperk
3
Dominik Schwarz
TJ Cement Hranice
26
Filip Sprušil
SK Žeravice
2
Filip Malátek
SK Žeravice
2
Filip Tománek
TJ Cement Hranice
10
Filip Suchánek
SK Žeravice
27
František Pacák
Senice n.H.
1
František Hromek
TJ Šumperk
18
Jakub Večeřa
TJ Cement Hranice
9
Jakub Walweel
Sokol Horka nad Moravou
10
Jakub Horáček
TJ Šumperk
11
Jakub Škůrek
TJ Šumperk
49
Jan Pulkrábek
Sokol Horka nad Moravou
1
Jan Hartl
SK Velká Bystřice B
8
Jan Rössler
SK Žeravice
8
Jan Kučera
SK Žeravice
28
Jiří Běhálek
SK Velká Bystřice B
8
Jiří Kräuter
Sokol Horka nad Moravou
23
Josef Jedenástík
SK Velká Bystřice B
21
Josef Pacák
Senice n.H.
63
Libor Vykydal
Sokol Horka nad Moravou
29
Luboš Fišara
Senice n.H.
1
Lukáš Jordán
TJ Cement Hranice
1
Lukáš Kříž
TJ Cement Hranice
2
Lukáš Hubáček
TJ Cement Hranice
5
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
95
Martin Němec
Sokol Horka nad Moravou
1
Martin Fišer
Senice n.H.
1
Martin Sedlák
TJ Šumperk
7
Martin Šmíd
TJ Šumperk
16
Martin Kuba
Senice n.H.
56
Matěj Slováček
SK Žeravice
2
Matěj Protivánek
Sokol Horka nad Moravou
22
Matěj Matucha
TJ Šumperk
31
Matěj Plevák
SK Žeravice
54
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Horka nad Moravou
11 : 18
video
online
Hranice - Senice
20 : 30
video
online
Velká Bystřice B - Žeravice
35 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velká Bystřice B
10
8
0
2
250 : 201
16
2
Senice
10
7
0
3
222 : 189
14
3
Šumperk
10
6
0
4
190 : 163
12
4
Hranice
10
5
0
5
246 : 214
10
5
Horka nad Moravou
10
3
0
7
174 : 228
6
6
Žeravice
10
1
0
9
161 : 248
2
Tabulka střelců
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
95
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice B
87
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
73
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice B
15
Josef Pacák
Senice n.H.
13
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kuba
Senice n.H.
16
Pavel Konečný
Senice n.H.
12
Martin Konrád
Sokol Horka nad Moravou
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.