Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Rozpis soutěže
základní část
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Pavel Šmérek
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1976
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.1.2015
Koučovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
18.5. 13:00
AI131
Prostějov - Olomouc
24 : 23
12.5. 14:00
AI122
Olomouc - Vsetín
32 : 21
5.5. 15:00
AI120
Sokol Telnice - Olomouc
34 : 27
27.4. 14:00
AI109
Olomouc - HK Ivančice
24 : 30
25.4. 18:00
AI098
V. Bystřice - Olomouc
21 : 15
21.4. 14:00
AI108
Olomouc - Maloměřice
20 : 19
7.4. 11:00
AI087
Přerov - Olomouc
30 : 20
23.3. 15:00
AI095
Olomouc - Handball KP Brno
22 : 31
10.3. 14:00
AI082
Olomouc - SK Kuřim
29 : 9
3.3. 15:00
AI076
Hranice - Olomouc
30 : 22
23.2. 15:00
AI069
Olomouc - Rožnov p.R.
21 : 48
9.12. 15:00
AI065
Olomouc - Prostějov
31 : 32
1.12. 16:00
AI056
Vsetín - Olomouc
35 : 22
10.11. 13:00
AI042
Maloměřice - Olomouc
29 : 25
20.10. 15:00
AI029
Handball KP Brno - Olomouc
40 : 20
14.10. 16:00
AI021
Olomouc - Přerov
26 : 34
7.10. 13:00
AI016
SK Kuřim - Olomouc
23 : 25
29.9. 17:00
AI010
Olomouc - Hranice
24 : 35
22.9. 11:30
AI003
Rožnov p.R. - Olomouc
36 : 14
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Kostelec B - Droždín
23 : 32
video
online
Přerov "B" - Uničov B
26 : 20
video
online
Žeravice - SK Velká Bystřice B
23 : 25
video
online
Dřevohostice - Senice
21 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
12
3
1
414 : 333
27
2
Dřevohostice
16
10
1
5
377 : 357
21
3
SK Velká Bystřice B
16
9
3
4
435 : 402
21
4
Přerov "B"
16
9
1
6
397 : 396
19
5
Senice
16
6
2
8
415 : 428
14
6
Uničov B
16
6
1
9
380 : 381
13
7
Tatran Litovel B
16
5
3
8
444 : 459
13
8
Žeravice
16
5
0
11
376 : 410
10
9
Kostelec B
16
2
2
12
410 : 482
6
Tabulka střelců
Jiří Husička
Senice n.H.
154
Miroslav Vaverka
SK Droždín
106
Petr Šťastný
SK Žeravice
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
25
Petr Šťastný
SK Žeravice
25
Jan Frieb
Házená Uničov B
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Soukup
SK Droždín
30
Martin Schweitzer
SK Velká Bystřice B
28
Radek Navrátil
Sokol Kostelec n.H. B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.