Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Marek Šmíd
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
1.3.2017
Koučovaná utkání
Český pohár mužů
16.9. 14:00
AN047
Vsetín - Droždín
25 : 23
1.9. 15:00
AN027
Droždín - Holešov
37 : 28
Liga Olomouckého kraje - muži
1.6. 10:30
OA088
Kostelec B - Droždín
23 : 32
26.5. 17:00
OA083
Tatran Litovel B - Droždín
22 : 30
19.5. 10:30
OA079
Dřevohostice - Droždín
22 : 20
11.5. 15:00
OA072
Droždín - Senice
22 : 22
8.5. 10:30
OA027
Senice - Droždín
26 : 31
20.4. 15:00
OA060
Droždín - SK Velká Bystřice B
25 : 15
13.4. 10:30
OA052
Uničov B - Droždín
21 : 22
6.4. 15:00
OA049
Droždín - Žeravice
33 : 22
3.11. 14:00
OA034
Droždín - Dřevohostice
19 : 19
13.10. 11:00
OA016
Přerov "B" - Droždín
21 : 30
7.10. 14:00
OA015
SK Velká Bystřice B - Droždín
25 : 26
29.9. 15:00
OA007
Droždín - Uničov B
28 : 28
22.9. 16:00
OA004
Žeravice - Droždín
16 : 27
15.9. 15:00
OA043
Droždín - Kostelec B
30 : 28
8.9. 15:00
OA038
Droždín - Tatran Litovel B
29 : 23
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Uničov - Sokol HC Přerov
20 : 20
video
online
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
35 : 22
video
online
V. Bystřice - Litovel
29 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
335 : 198
20
2
STM Olomouc
10
8
0
2
285 : 247
16
3
Litovel
10
5
0
5
250 : 228
10
4
Sokol HC Přerov
10
3
1
6
201 : 253
7
5
Sokol II.Prostějov
10
3
0
7
216 : 271
6
6
Uničov
10
0
1
9
179 : 269
1
Tabulka střelců
Samuel Emereoha
TJ STM Olomouc
92
David Číhal
Tatran Litovel
83
Jan Čekel
Házená Uničov
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Fiala
Sokol II.Prostějov
17
Jan Čekel
Házená Uničov
12
Tomáš Kršek
Tatran Litovel
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Strapek
Házená Uničov
22
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
22
Jaromír Horký
Sokol HC Přerov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.