Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Rozpis soutěže
základní část
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
David Bím
Mateřský klub
Sokol Telnice
Rok narození
1987
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.7.2017
Koučovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
18.5. 15:30
AI132
Vsetín - Sokol Telnice
37 : 31
11.5. 11:00
AI121
Sokol Telnice - HK Ivančice
22 : 26
5.5. 15:00
AI120
Sokol Telnice - Olomouc
34 : 27
20.4. 11:00
AI107
Sokol Telnice - V. Bystřice
34 : 18
5.4. 18:15
AI099
Handball KP Brno - Sokol Telnice
34 : 21
23.3. 11:00
AI094
Sokol Telnice - Přerov
19 : 33
9.3. 11:00
AI081
Sokol Telnice - Hranice
26 : 34
23.2. 11:00
AI068
Sokol Telnice - Prostějov
28 : 24
2.2. 11:30
AI077
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
48 : 12
8.12. 11:00
AI066
Sokol Telnice - Vsetín
22 : 30
2.12. 12:00
AI055
HK Ivančice - Sokol Telnice
45 : 24
24.11. 13:00
AI054
Olomouc - Sokol Telnice
35 : 17
17.11. 11:00
AI044
Sokol Telnice - Maloměřice
28 : 38
27.10. 11:00
AI033
Sokol Telnice - Handball KP Brno
22 : 36
21.10. 10:00
AI028
Přerov - Sokol Telnice
34 : 26
13.10. 11:00
AI022
Sokol Telnice - SK Kuřim
28 : 18
7.10. 13:00
AI015
Hranice - Sokol Telnice
46 : 32
30.9. 13:00
AI011
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
29 : 50
22.9. 13:00
AI002
Prostějov - Sokol Telnice
39 : 25
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 14:00
AL132
Nové Bránice - Sokol Telnice
29 : 31
12.5. 15:00
AL121
Sokol Telnice - HK Ivančice
41 : 30
27.4. 16:00
AL110
Napajedla - Sokol Telnice
36 : 25
21.4. 15:00
AL107
Sokol Telnice - Sokol Dolní Cerekev
41 : 30
24.3. 15:00
AL094
Sokol Telnice - Litovel
31 : 21
2.3. 10:00
AL077
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
30 : 28
23.2. 09:00
AL068
Sokol Telnice - Prostějov
27 : 30
9.12. 15:00
AL066
Sokol Telnice - Nové Bránice
28 : 19
2.12. 09:00
AL055
HK Ivančice - Sokol Telnice
32 : 41
18.11. 15:00
AL044
Sokol Telnice - Napajedla
32 : 16
28.10. 15:00
AL033
Sokol Telnice - Zlín
22 : 30
Další
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Kostelec B - Droždín
23 : 32
video
online
Přerov "B" - Uničov B
26 : 20
video
online
Žeravice - SK Velká Bystřice B
23 : 25
video
online
Dřevohostice - Senice
21 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
12
3
1
414 : 333
27
2
Dřevohostice
16
10
1
5
377 : 357
21
3
SK Velká Bystřice B
16
9
3
4
435 : 402
21
4
Přerov "B"
16
9
1
6
397 : 396
19
5
Senice
16
6
2
8
415 : 428
14
6
Uničov B
16
6
1
9
380 : 381
13
7
Tatran Litovel B
16
5
3
8
444 : 459
13
8
Žeravice
16
5
0
11
376 : 410
10
9
Kostelec B
16
2
2
12
410 : 482
6
Tabulka střelců
Jiří Husička
Senice n.H.
154
Miroslav Vaverka
SK Droždín
106
Petr Šťastný
SK Žeravice
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
25
Petr Šťastný
SK Žeravice
25
Jan Frieb
Házená Uničov B
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Soukup
SK Droždín
30
Martin Schweitzer
SK Velká Bystřice B
28
Radek Navrátil
Sokol Kostelec n.H. B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.