Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Josef Dopita
Mateřský klub
TJ Šumperk
Rok narození
1941
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.6.2016
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
18.5. 15:00
AF131
Šumperk - Holešov
38 : 25
11.5. 15:00
AF123
Napajedla - Šumperk
32 : 24
4.5. 10:30
AF118
Šumperk - V. Bystřice
24 : 24
27.4. 10:30
AF112
MHK Karviná - Šumperk
32 : 20
21.4. 10:30
AF105
Šumperk - Uničov A
32 : 21
14.4. 16:00
AF101
Polanka - Šumperk
24 : 19
24.3. 10:30
AF092
Šumperk - Hranice B
39 : 22
16.3. 18:00
AF090
Trnávka - Šumperk
28 : 30
10.3. 17:00
AF079
Zubří B - Šumperk
35 : 20
3.3. 10:30
AF078
Šumperk - Vsetín
33 : 26
23.2. 17:00
AF068
Ostrava - Šumperk
30 : 32
9.12. 10:30
AF065
Holešov - Šumperk
21 : 25
2.12. 10:30
AF057
Šumperk - Napajedla
25 : 27
24.11. 15:30
AF052
V. Bystřice - Šumperk
25 : 17
17.11. 10:30
AF046
Šumperk - MHK Karviná
17 : 30
11.11. 15:00
AF039
Uničov A - Šumperk
21 : 21
28.10. 10:30
AF035
Šumperk - Polanka
24 : 31
21.10. 10:00
AF026
Hranice B - Šumperk
23 : 34
14.10. 10:30
AF024
Šumperk - Trnávka
37 : 23
6.10. 09:30
AF013
Šumperk - Zubří B
28 : 26
30.9. 14:30
AF012
Vsetín - Šumperk
35 : 27
21.9. 18:00
AF002
Šumperk - Ostrava
33 : 18
Český pohár mužů
15.9. 10:30
AN049
Šumperk - Litovel
25 : 28
2.9. 10:30
AN029
Uničov A - Šumperk
23 : 34
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
3.11. 09:30
OB019
Šumperk - STM Olomouc
14 : 27
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "B" - UP Olomouc "B"
20 : 7
video
online
Žeravice B - Kunovice
3 : 23
video
online
V. Bystřice - UP HSC Olomouc
22 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kunovice
10
9
0
1
210 : 56
18
2
Zlín "B"
10
8
0
2
164 : 92
16
3
V. Bystřice
10
6
1
3
114 : 101
13
4
UP HSC Olomouc
10
4
0
6
106 : 166
8
5
UP Olomouc "B"
10
2
1
7
81 : 145
5
6
Žeravice B
10
0
0
10
41 : 156
0
Tabulka střelců
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
66
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
53
Kateřina Helísková
HC Zlín "B"
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Klimková
SK UP HSC Olomouc "B"
11
Veronika Rozumová
HC Zlín "B"
10
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorie Darnadyová
SK UP HSC Olomouc "B"
12
Nikol Dušková
SK UP HSC Olomouc "B"
8
Eva Uhlířová
SK Žeravice B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.