Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Josef Dopita
Mateřský klub
TJ Šumperk
Rok narození
1941
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.6.2016
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
18.5. 15:00
AF131
Šumperk - Holešov
38 : 25
11.5. 15:00
AF123
Napajedla - Šumperk
32 : 24
4.5. 10:30
AF118
Šumperk - V. Bystřice
24 : 24
27.4. 10:30
AF112
MHK Karviná - Šumperk
32 : 20
21.4. 10:30
AF105
Šumperk - Uničov A
32 : 21
14.4. 16:00
AF101
Polanka - Šumperk
24 : 19
24.3. 10:30
AF092
Šumperk - Hranice B
39 : 22
16.3. 18:00
AF090
Trnávka - Šumperk
28 : 30
10.3. 17:00
AF079
Zubří B - Šumperk
35 : 20
3.3. 10:30
AF078
Šumperk - Vsetín
33 : 26
23.2. 17:00
AF068
Ostrava - Šumperk
30 : 32
9.12. 10:30
AF065
Holešov - Šumperk
21 : 25
2.12. 10:30
AF057
Šumperk - Napajedla
25 : 27
24.11. 15:30
AF052
V. Bystřice - Šumperk
25 : 17
17.11. 10:30
AF046
Šumperk - MHK Karviná
17 : 30
11.11. 15:00
AF039
Uničov A - Šumperk
21 : 21
28.10. 10:30
AF035
Šumperk - Polanka
24 : 31
21.10. 10:00
AF026
Hranice B - Šumperk
23 : 34
14.10. 10:30
AF024
Šumperk - Trnávka
37 : 23
6.10. 09:30
AF013
Šumperk - Zubří B
28 : 26
30.9. 14:30
AF012
Vsetín - Šumperk
35 : 27
21.9. 18:00
AF002
Šumperk - Ostrava
33 : 18
Český pohár mužů
15.9. 10:30
AN049
Šumperk - Litovel
25 : 28
2.9. 10:30
AN029
Uničov A - Šumperk
23 : 34
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
3.11. 09:30
OB019
Šumperk - STM Olomouc
14 : 27
Předchozí kola
jarní část - odvety - 22. kolo - výsledky
video
online
Kostelec na Hané - STM Olomouc
15 : 19
video
online
Litovel - STM Olomouc B
17 : 18
video
online
Žeravice - Hranice
16 : 6
video
online
Házená Uničov - V. Bystřice
16 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
18
16
2
0
429 : 187
34
2
STM Olomouc
18
15
1
2
444 : 208
31
3
Kostelec na Hané
18
14
1
3
377 : 175
29
4
Házená Uničov
18
13
0
5
367 : 262
26
5
STM Olomouc B
18
9
0
9
253 : 334
18
6
Žeravice
18
8
0
10
252 : 275
14
7
Velká Bystřice B
18
6
0
12
251 : 339
10
8
Horka nad Moravou
18
3
0
15
196 : 360
6
9
Litovel
18
3
0
15
209 : 391
4
10
Hranice
18
1
0
17
170 : 417
2
Tabulka střelců
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice
160
Patrik Borůvka
Házená Uničov
141
Jan Čekel
Házená Uničov
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Bohumil Možíš
SK Velká Bystřice B
26
Michal Nevrla
Sokol Kostelec na Hané
17
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Borůvka
Házená Uničov
34
Jan Kubeša
TJ Cement Hranice
24
Jan Janků
Házená Uničov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.