Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Olomouckého kraje - muži
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
LOLK starší žáci - skupina I.
LOLK starší žáci - skupina II.
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
Rozpis soutěže
Základní část
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Krajské školní ligy
Josef Dopita
Mateřský klub
TJ Šumperk
Rok narození
1941
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.6.2016
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
18.5. 15:00
AF131
Šumperk - Holešov
38 : 25
11.5. 15:00
AF123
Napajedla - Šumperk
32 : 24
4.5. 10:30
AF118
Šumperk - V. Bystřice
24 : 24
27.4. 10:30
AF112
MHK Karviná - Šumperk
32 : 20
21.4. 10:30
AF105
Šumperk - Uničov A
32 : 21
14.4. 16:00
AF101
Polanka - Šumperk
24 : 19
24.3. 10:30
AF092
Šumperk - Hranice B
39 : 22
16.3. 18:00
AF090
Trnávka - Šumperk
28 : 30
10.3. 17:00
AF079
Zubří B - Šumperk
35 : 20
3.3. 10:30
AF078
Šumperk - Vsetín
33 : 26
23.2. 17:00
AF068
Ostrava - Šumperk
30 : 32
9.12. 10:30
AF065
Holešov - Šumperk
21 : 25
2.12. 10:30
AF057
Šumperk - Napajedla
25 : 27
24.11. 15:30
AF052
V. Bystřice - Šumperk
25 : 17
17.11. 10:30
AF046
Šumperk - MHK Karviná
17 : 30
11.11. 15:00
AF039
Uničov A - Šumperk
21 : 21
28.10. 10:30
AF035
Šumperk - Polanka
24 : 31
21.10. 10:00
AF026
Hranice B - Šumperk
23 : 34
14.10. 10:30
AF024
Šumperk - Trnávka
37 : 23
6.10. 09:30
AF013
Šumperk - Zubří B
28 : 26
30.9. 14:30
AF012
Vsetín - Šumperk
35 : 27
21.9. 18:00
AF002
Šumperk - Ostrava
33 : 18
Český pohár mužů
15.9. 10:30
AN049
Šumperk - Litovel
25 : 28
2.9. 10:30
AN029
Uničov A - Šumperk
23 : 34
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
3.11. 09:30
OB019
Šumperk - STM Olomouc
14 : 27
Předchozí kola
podzim - odvety - 8. kolo - výsledky
video
online
UP Olomouc "B" - DHK Litovel
9 : 27
video
online
UP HSC Olomouc - Žeravice
15 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
8
8
0
0
153 : 65
16
2
DHK Litovel
8
6
0
2
145 : 79
12
3
Zora Olomouc
8
4
0
4
113 : 109
8
4
UP HSC Olomouc
8
2
0
6
91 : 145
4
5
UP Olomouc "B"
8
0
0
8
60 : 164
0
Tabulka střelců
Adéla Velková
SK Žeravice
62
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
53
Julie Rožková
DHK Litovel
44
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
10
Sára Monetti
SK UP HSC Olomouc "B"
10
Adéla Velková
SK Žeravice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
8
Julie Rožková
DHK Litovel
6
Viktorie Darnadyová
SK UP HSC Olomouc "B"
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.